Ziołowe kosmetyki DLA Twoich włosów

Kontakt z naturą wpływa na zdrowie i samopoczucie, a korzystanie z jej darów to najlepsze wsparcie dla twarzy, ciała i włosów. A gdyby tak bazować na sile roślin w codziennej pielęgnacji? Wszystkie produkty marki DLA zawierają moc czerpaną z ziół, i to w swoim najlepszym pielęgnacyjnym wydaniu – świeżych naparów, które stanowią aż 70% składu kosmetyków! Każdy z nich powstaje na bazie ziołowych naparów dopasowanych w zależności od szczególnych potrzeb i danego problemu, jaki mają zniwelować. To właśnie dzięki odpowiednio dobranym, wspierającym włosy kompozycjom ziołowym obecnym w produktach DLA wszelkie problemy będziemy mieć już „z głowy”. Serie do włosów marki DLA składają się z bio i wegańskich kosmetyków inspirowanych powrotem do korzeni: włosomyjek – czterech ziołowych szamponów w butelkach do różnych typów włosów i dwóch wariantów szamponów w kostkach, linii ziołooctów w formie płukanek do włosów na bazie octu jabłkowego oraz z chillowej ziołowcierki olejowej pobudzającej wzrost włosów. Historia powstania każdego z nich zaczyna się od poszukiwań kosmetyku, który spełni najwyższe wymagania dotyczące pielęgnacji bazującej na naturalnych, ziołowych formułach o skutecznym i udowodnionym działaniu.

BAZA: ŚWIEŻE NAPARY Z ZIÓŁ

Świeże napary ziołowe, będące bazą kosmetyków DLA, to najlepsze naturalne rozwiązanie dla problemów dotyczących włosów i skóry głowy. Wśród tych, z którymi zmagamy się najczęściej, są przetłuszczenie lub suchość skóry głowy, wypadanie włosów i łupież – i to właśnie między innymi na te dolegliwości przeznaczone są ziołowe receptury produktów marki. Ich odpowiednie kompozycje pod postacią naparów pomagają ukoić skórę wzmacniając cebulki włosów, a także widocznie ograniczają problemy związane z nadmiernym przetłuszczaniem się włosów czy łupieżem.

Wszystkie kosmetyki do włosów DLA stworzono w oparciu o napary z ziół i naturalne formuły z łagodnymi substancjami myjącymi. Dzięki temu szampony, zarówno w butelce jak i kostce, mając w składzie m.in. mydlnicę lekarską, odpowiednio „współpracują” – pienią się, pozostawiając skórę oczyszczoną i odświeżoną. Dopasowane do serii szamponów Ziołoocty, czyli płukanki do włosów z 99% ziołowych maceratów octowych bazujące na occie jabłkowym, to skuteczne uzupełnienie pielęgnacji, wygodna forma aplikacji z atomizerem i pozostający na włosach łagodny, odświeżający je zapach. Chillowa ziołowcierka to produkt do każdego rodzaju włosów i skóry głowy ze skłonnością do wypadania włosów. Jej formuła oparta jest na mocno wspierającym składzie: ostrej papryce i nasionach kozieradki, będącym najlepszym rozwiązaniem przy problemie wypadających włosów, pomagająca w ich zagęszczeniu
i stymulująca przyrost.

NATURA WIE CO NAJLEPSZE DLA TWOICH WŁOSÓW – ZIOŁOWE LINIE PRODUKTÓW

Pierwszym etapem w dbaniu o włosy jest skupienie się na pielęgnacji skóry głowy – od tego wszystko się zaczyna!
Gdy prawidłowo oczyszczamy skórę głowy, to pozwalamy na jej niezbędną regenerację, wzmocnienie kondycji
i gotowość na przyjęcie składników aktywnych. Dlatego też na początku koncentrujemy się na dobrze dobranej pielęgnacji i kosmetykach, które zawierają w składzie odpowiednią kompozycję naparów ziołowych o ukierunkowanym działaniu. Każda seria kosmetyków DLA zapewnia wsparcie niwelując konkretne problemy związane z kondycją włosów i skóry głowy. Składniki i substancje aktywne zawarte w poszczególnych gamach produktowych DLA odpowiadają określonym potrzebom włosów.

Wypadanie włosów

Linia kosmetyków DLA przeciw wypadaniu włosów dla kobiet zawiera włosomyjkę – szampon posiadający w składzie koniczynę czerwoną, kozieradkę i mydlnicę lekarską oraz ziołoocet – płukankę na bazie octu jabłkowego i koniczyny czerwonej. Główny składnik serii – koniczyna – ma zdolność hamowania procesu wypadania włosów spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. To wyjątkowe koniczynkowe zestawienie produktów przeciw wypadaniu włosów dla kobiet już po czterech tygodniach stosowania powoduje przyrost baby hair o 20%!

Seria kosmetyków DLA przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn składa się z chmielowej włosomyjki
z kozieradką i mydlnicą oraz ziołooctu chmielowego. Ziołowa kompozycja działa przeciwłojotokowo, ogranicza wypadanie włosów i pobudza wzrost nowych.

Koniczynkowa włosomyjka – szampon do włosów wypadających dla kobiet oraz Koniczynkowy ziołoocet, płukanka do włosów wypadających dla kobiet.

Chmielowa włosomyjka – szampon do włosów wypadających dla mężczyzn oraz Chmielowy ziołoocet, płukanka do włosów wypadających dla mężczyzn.

Pojemność szamponów 200g, cena 33 zł;

pojemność ziołooctów 100g, cena 19 zł.

Chillowa ziołowcierka – dla kobiet i mężczyzn, do każdego rodzaju włosów i skóry głowy, ze skłonnością do nadmiernego wypadania włosów (pojemność 50g, cena 50 zł).

Olejowa wcierka na bazie „mistrzowskich roślin” – chilli i kozieradki aktywizująca wzrost włosów.
Ma działanie wzmacniające i odżywiające włosy, szczególnie te słabe, cienkie i przerzedzone. Stosowana na skórę pobudza miejscowo krążenie oraz nawilża skórę głowy i włosy.

Włosy i skóra głowy przetłuszczające się

Pielęgnacja włosów skłonnych do przetłuszczania powinna opierać się na regularnym i właściwym oczyszczaniu skóry głowy, ale przede wszystkim nawilżaniu. Skuteczne będą produkty zawierające w składzie substancje regulujące wydzielanie łoju i tonizujące, m.in. zioła takie jak koper, sosna, szałwia, krwawnik. Kosmetyki DLA przeznaczone do włosów przetłuszczających się to: linia koperkowa, czyli włosomyjka i ziołoocet oraz sosnowa włosomyjka w kostce – wyjątkowa koncepcja kosmetyku stworzonego w oparciu o filozofię less waste w wygodnej formie kostki i bez plastikowego opakowania. Praca nad włosomyjką i jej ziołowymi właściwościami zamkniętymi w kostce trwała 4 lata, dzięki którym powstał ten wyjątkowy produkt o udowodnionym działaniu myjącym, odświeżającym i ogólnie wspierającym włosy skłonne do przetłuszczania.

Koperkowa włosomyjka – szampon do włosów przetłuszczających się (pojemność 200g, cena
25 zł) oraz Koperkowy ziołoocet, płukanka do włosów przetłuszczających się (pojemność 100g, cena 16 zł).

Sosnowa włosomyjka – szampon w kostce do włosów przetłuszczających się (pojemność 35g, cena 26 zł).

Sucha skóra głowy, włosy farbowane i zniszczone

Produkty marki DLA z dziewannowej linii do włosów wspierają suchą i podatną na podrażnienia skórę głowy oraz skłonne do przesuszenia włosy, które będąc pozbawione warstwy ochronnej mogą być kruche i łamliwe. Dziewanna to kwiat bogaty w składniki śluzowe, które otaczają włosy ochronnym płaszczykiem zabezpieczając je przed działaniem czynników zewnętrznych i mocno je nawilżają.

Dziewannowa włosomyjka – szampon w kostce do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych (pojemność 35g, cena 26 zł) oraz Dziewannowy ziołoocet do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych (pojemność 100g, cena 17 zł).

Łupież

Kosmetyki DLA przeznczone do skóry głowy z łupieżem to Rozmarynowa włosomyjka
i Rozmarynowy ziołoocet. Pomocna w zwalczaniu łupieżu (występującego w wersji tłustej
i suchej) i towarzyszącym mu swędzeniu skóry głowy kompozycja ziół oparta na rozmarynie
i dziegciu brzozowym, które wykazują działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze oraz regulują pracę gruczołów łojowych, chroniąc przed nadmiernym wydzielaniem sebum.

Rozmarynowa włosomyjka – szampon do pielęgnacji włosów z łupieżem (pojemność 200g, cena 30 zł) oraz Rozmarynowy ziołoocet płukanka do włosów z łupieżem (pojemność 100g, cena 17 zł).

Dostępność:
Produkty marki DLA dostępne są w sklepie online kosmetykidla.pl i drogeriach online,
a stacjonarnie w sklepach zielarsko-aptecznych i wybranych drogeriach.