Kolory odpowiednie dla urody zimowej

Stylowy wygląd i jednocześnie ciepły ubiór zimą wymaga talentu. Dlatego zebraliśmy najlepsze przykłady zimowych kombinacji kolorów, które mogą pomóc lepiej zrozumieć wszystkie niuanse związane zimowym typem urody. jakie kolory i kombinacje wybrać dla pani zimy? Sprawdź!

Twoje włosy:

są zawsze mocno ubarwione, ale mogą być od średniego do ciemnego brązu, a nawet czarnego. Oczywiście możesz też mieć siwe włosy i nadal zachować silną intensywność, która wspiera kolory zimowe.

Twoja skóra:

jest zawsze zimna, ale może być całkiem jasna z różowym odcieniem lub beżowym do oliwkowego / ciemnobrązowego.

Twoje oczy:

są zawsze jasne i mocno ubarwione. Fakt, że są fajne, nie zawsze jest od razu oczywisty – mogą być niebieskie, szaro-niebieskie, szaro-zielone, brązowo-orzechowe, a nawet czarno-brązowe. Będziesz mieć dobrze zdefiniowane brwi, które będą silnie kontrastować ze skórą.

Piękna gama kolorów w Twojej RODZINIE KOLORÓW poprawi i zintensyfikuje Twoje zabarwienie, sprawiając, że Twoja skóra i oczy stają się jaśniejsze i zminimalizują przebarwienia. Pojawi się naturalny rozkwit; odpowiedni makijaż jeszcze bardziej to wzmocni.

Twoje najbardziej pochlebne kolory to:

-Chłodny z niebieskim odcieniem, głęboki i czysty, najgłębszy i najfajniejszy. Zima to jedyna paleta, która ma najwyższy kontrast czerni i bieli.
-najczystsze najmocniejsze, najfajniejsze odcienie – błękit królewski, szmaragdowo zielony, bogata prawdziwa czerwień, mocna magenta, odważny gorący turkus
-wszystkie twoje kolory są tak samo idealne na wakacje, jak i na najzimniejsze dni w roku
-połącz te mocne odcienie z najbardziej mroźnymi odcieniami zimowego krajobrazu – czystą śnieżną bielą, lodowatym różem, lodowatym błękitem, lodowatym turkusem, lodowatą wodą
-wszystkie wspaniałe kolory, które widzimy na zimowym niebie, wzmocnią Twoje jasne oczy

Twoje najbardziej pochlebne neutralne kolory:

-Czerń, grafit i chłodne srebrne szarości – zapewniają intensywność potrzebną do zaprezentowania wspaniałej palety kolorów
-Taupe, kakao i chłodny lniany odcień doskonale sprawdzają się w cieplejsze dni
– Najlepszym kontrastem zawsze będzie czysta biel lub jasna kość słoniowa.

Jeden komentarz w temacie “Kolory odpowiednie dla urody zimowej

Dodaj komentarz