Top 2 podkłady do cery tłustej/problematycznej

Posiadaczki cery tłustej wiedzą jak trudno jest dobrać idealny podkład. Najważniejszymi cechami którymi się kierujemy są zapewne trwałość, matowe wykończenie i bardzo dobre krycie. Jednym słowem nie chcemy wyglądać jak świecąca bombka po paru godzinach. Przez wiele lat testowania znalazłam swoich ulubieńców z którymi bardzo chętnie się podzielę. Może któraś z was również skusi się przetestuje któryś z wybranych przeze mnie produktów.

I. REVLON COLORSTAY DO CERY MIESZANEJ/TŁUSTEJ

Od pierwszwgo użycia byłam nim zachwycona. Nowe opakowanie z pompką o wiele ułatwiły sprawę w dozowaniu podkładu. Starsza wersja była nieco trudniejsza w użyciu, jednak jakość produktu pozostała bez zmian. Idealnie się sprawdzi dla posiadaczek cery problematycznej, tłustej. Jego konsystencja jest płynna. Revlon posiada wiele odcieni dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni odcień dla naszej skóry. Co więcej nie ma różowych ani pomarańczowych podtonów oraz się nie utlenia i nie ciemnieje. Wygląda nieskazitelnie idealnie stapiając się ze skórą. Podkład ten maskuje wypryski, ma matowe wykończenie i jest długotrwały. Po nałożeniu wygląda bardzo naturalnie, nie zatyka porów, nie podkreśla suchych skórek. Warto go kupić w drogeriach internetowych, ponieważ w stacjonarnych cena wynosi około 70zł. Mimo wszystko zajmuje on u mnie pierwsze miejsce i szczerze polecam przetestować go każdej z was.

II. ESTEE LAUDER DOUBLE WEAR

Podkład Estee Lauder ma swoich zwolenników jak i wrogów. W tym wypadku zacznę od minusów. Pierwszym z nich jest cena, jednak jakość produktu uwierzcie mi w tym wypadku równa się z ceną. Drugim brak aplikatora/pompki do aplikacji, zaliczam to do minusów ponieważ przy takiej cenie podkładu wymagam bardzo wiele. Ale to aż albo tylko złych stron tego podkładu. Przejdźmy teraz do jego lepszej strony. Podkład przede wszystkim jest długotrwały, zostaje na miejscu nie ściera się i ma wyśmienite bardzo mocne krycie. Przez krótką chwilę możemy mieć odczucie ściągniętej skóry lecz po pewnej chwili on zaczyna współpracować z naszą skórą. Tak samo jak Revlon posiada dużą gamę kolorystyczną i każda z was znajdzie swojego faworyta. Podkład jest dość ciężki i szybko trzeba z nim pracować ponieważ szybko zastyga. Jednak efekt końcowy jest bardzo zadowalający. W swoim składzie posiada faktor przeciwsłoneczny SPF 10 oraz witaminę E. Podkład rewelacyjnie wyrównuje koloryt oraz wygładza skórę. Również jest stosowany bardzo często przez kosmetyczki do makijaży ślubnych. Myślę, że zasługuje na miano podkładu idealnego.

Jeden komentarz w temacie “Top 2 podkłady do cery tłustej/problematycznej

Dodaj komentarz