Jak dobrać biżuterię ślubną

Ten wyjątkowy dzień w naszym życiu, jakim jest dzień ślubu, z pewnością na długo zostanie w naszej pamięci. Chcemy zapamiętać go jako dzień idealny i niczym nie zmącony. Dlatego też to właśnie my, panny młode, chcemy wyglądać jak najlepiej i przyciągać uwagę swoim pięknym strojem i wyglądem. Jednym z bardzo ważnych elementów jest biżuteria ślubna. Jeśli jest ona dobrze dobrana, w delikatny dyskretny sposób podkreśli naszą urodę.

Jak dobrać biżuterię ślubną

Na początek musimy się zastanowić nad typem naszej urody. Jeżeli jest ona delikatna, najlepiej będzie dobrać również delikatną biżuterię ślubną. W takim przypadku idealnie sprawdzi się chociażby lekki łańcuszek w połączeniu z równie lekką łańcuszkową bransoletką. Takie połączenie sprawi wrażenie delikatności i zwiewności oraz podkreśli naszą naturalną urodę. Do tego warto dodać delikatny makijaż ślubny, a wszystko to sprawi, że panna młoda będzie prezentować się naprawdę zjawiskowo. W przypadku nie tak delikatnego typu urody możemy postawić na nieco cięższy naszyjnik i większe kolczyki lub na dodatki w innych kolorach niż tylko biel.

Zestawy biżuterii ślubnej

Jeżeli dobieranie biżuterii nie jest naszą mocną stroną, możemy postawić na gotowe zestawy biżuterii ślubnej. Zawierają one zazwyczaj naszyjnik bądź łańcuszek, dobrane do niego kolczyki (często z takim samym delikatnym wzorem), a nieraz również bransoletkę. Tutaj również mamy do wyboru zestawy bardziej delikatne, opierające się głównie na delikatnych łańcuszkach oraz komplety nieco cięższej biżuterii, które zamiast naszyjnika zawierają kolię, a także cięższą bransoletkę oraz kolczyki. Każdy z nich możemy odpowiednio dobrać do naszej urody.