Idealne paznokcie na jesień

Jesień niesie ze sobą wiele pięknych kolorów. Na zewnątrz możemy podziwiać liście w przepięknych odcieniach spadające z drzew i tworzące całe dywany ciągnące się na chodnikach i ulicach. Jest to idealny moment, aby stworzyć podobne stylizacje na naszych paznokciach. Zastosowanie takich jesiennych kolorów sprawi, że będą się one prezentować naprawdę pięknie.

Kolory jesiennych paznokci

Najbardziej popularnymi kolorami jesiennych paznokci są ciemniejsze odcienie żółtego (wśród nich musztardowy), a także odcienie pomarańczy i czerwieni. Godny polecenia jest również czekoladowy odcień brązu, a także bordo. Z tych kolorów, jeśli uzupełnimy je na przykład o biel, czerń lub delikatne złote elementy, możemy wyczarować naprawdę piękne i niepowtarzalne wzory. Mogą one tworzyć na naszych paznokciach liście przywodzące na pamięć te spadające z drzew, a także gorącą czekoladę z piankami, po którą chętnie sięgamy właśnie w takie chłodniejsze jesienno-zimowe dni.

Niestandardowe paznokcie jesienne

Poza typowymi odcieniami, które niezmiennie kojarzą nam się z jesienią, możemy postawić również na nieco inne odcienie. Jednym z dobrych pomysłów będzie na przykład butelkowa zieleń lub inne ciemniejsze odcienie zieleni. Możemy połączyć je z jesiennymi kolorami lub zostawić na paznokciach samą zieleń. Ważne jednak, aby nie była to soczysta zieleń trawy, jaka jest modna w przypadku paznokci na lato, ale raczej nieco przygaszone, stonowane odcienie. Poza tym, warto wpleść w paznokcie różnego rodzaju zawijasy i wzory, które mogą być w różnych odcieniach, na przykład fuksji czy fioletu. Okazuje się bowiem, że te odcienie są również bardzo popularne w jesiennym sezonie 2022.