Słoneczne paznokcie na lato

Letnia atmosfera coraz bardziej unosi się w powietrzu. Towarzyszy nam coraz więcej ciepłych słonecznych dni, zbliżają się wakacje oraz czas urlopów. Wszystko to skłania nas do dokonywania pewnych zmian w naszej garderobie, ale także ogólnie w wyglądzie. Jednym z elementów, które możemy łatwo zmienić jest wygląd naszych paznokci. Zimą stawialiśmy na bardziej stonowane lub klasyczne wzory i kolory. Wiosna przyniosła nieco zmian, jednak to właśnie latem decydujemy się na odrobinę szaleństwa i bardziej żywe lub pastelowe kolory. Jednymi z modniejszych są słoneczne żółte odcienie, z którymi stworzymy wiele ciekawych stylizacji.

Stylizacje u manicurzystki

Wiele z nas w celu ozdobienia i zadbania o paznokcie stawia na pomoc manicurzystki. Wybieramy się do salonu kosmetycznego, w którym zadbają o to, aby nasze dłonie i paznokcie dobrze się prezentowały. Dostaniemy tam również szeroką możliwość wyboru wzorków, jakie możemy umieścić na paznokciach. Od prostego jednokolorowego pomalowania płytki, poprzez ombre, do wymyślnych kilkukolorowych wzorów. Najciekawsze są te, które od razu kojarzą się z latem i przywołują na myśl słoneczne plaże i wakacje spędzone w przyjemnej atmosferze. Jeżeli natomiast chcemy czegoś innego, możemy wybierać do woli z szerokiej oferty.

Stylizacje domowe

Niektóre z nas stawiają jednak na samodzielnie zadbanie o paznokcie w zaciszu domowym. Posiadamy odpowiednie lakiery, lampy lub po prostu podstawowy sprzęt, czyli zwykłe lakiery, które dają nam możliwość częstej zmiany stylizacji. Obecnie, nawet zwykłe lakiery są dość trwałe, w niektórych przypadkach przechodzimy więc w nich nawet tydzień, a potem możemy coś zmienić. Najciekawsze wzory na paznokcie to te, które łączą ze sobą kolory lata, a więc wspomniany wcześniej słoneczny odcień żółtego, biel, a także pastelowe odcienie różu, czy pomarańczy oraz soczystą zieleń trawy, czy błękit nieba. Mamy więc szeroki wybór zarówno samych kolorów, jak i wzorków, które możemy stworzyć z ich użyciem.