Letnie dodatki dla panny i pana młodego

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu wielu ludzi. Na ten dzień przygotowujemy się dużo wcześniej, tak aby wszystko było dopięte na ostatni guzik i wypadło jak najlepiej. Trzeba zadbać o wiele rzeczy, w tym strój pana młodego oraz panny młodej. Wybór odpowiedniego garnituru oraz sukni ślubnej może zająć naprawdę wiele czasu, dlatego warto rozpocząć poszukiwania dużo wcześniej. Jednak sama suknia ślubna oraz garnitur to nie wszystko. Trzeba zadbać również o dodatki, chociażby te w postaci ozdoby wpiętej we włosy, naszyjnika, czy bukietu kwiatów. Jeśli bierzesz ślub latem, wybór jest ogromny i możesz zdecydować się na najróżniejsze stylizacje. Przyjrzyjmy się niektórym z możliwości.

Dodatki do sukni ślubnej

Jak już wspomnieliśmy, jednym z dodatków do sukni ślubnej jest bukiet kwiatów. Obecnie bardzo popularne są śluby w stylu boho oraz wszelkiego rodzaju naturalne dodatki. Jednym z ciekawych pomysłów na bukiet może być lawenda, która kwitnie do połowy lipca. Może ona stworzyć bardzo ciekawą kompozycję w połączeniu z bielą sukni oraz białymi kwiatami. Można również stworzyć bukiet z samej lawendy, który idealnie będzie nadawał się do stylu boho. W tym wypadku, warto wpiąć także niewielką łodygę lawendy we włosy, co podkreśli naturalność panny młodej. Podobny kawałek lawendy powinien znaleźć się w kieszeni marynarki pana młodego wraz z poszetką, która podkreśli kolor lawendy. Oczywiście zamiast lawendy możemy we wszystkich tych miejscach użyć innego kwiatu.

Inne elementy

Jeżeli zdecydujemy się na przykład na lawendę, warto zadbać o to, aby cała uroczystość miała ten motyw kolorystyczny. Z pewnością łatwo o to zadbamy, a jeśli uda nam się zdobyć większe ilości lawendy, sala weselna wypełni się pięknym aromatem, a poza tym będzie cieszyć oko pięknym wyglądem. W miarę możliwości wazon z niewielką ilością lawendy warto ustawić na każdym stoliku, a także umieścić w ogólnych przestrzeniach dla podkreślenia efektu. Tak zorganizowany ślub i wesele będzie na pewną piękną ceremonią, a panna i pan młody będą się wyróżniać swoim ubiorem i dodatkami.