Jak dobrać bieliznę pod suknię ślubną?

Do dnia zaślubin każda panna młoda przygotowuje się co najmniej kilka miesięcy. Bardzo istotnym elementem jest wybór właściwej sukni ślubnej, która będzie przykuwać wzrok wszystkich gości. Niemniej ważna okazuje się być kwestia bielizny pod suknię ślubną. Czym kierować się przy jej wyborze?

Tradycyjny komplet?

W tradycyjnym ujęciu bielizna pod suknię ślubną składa się ze stanika oraz z majtek, zazwyczaj w białym kolorze. Niemniej jednak coraz więcej kobiet decyduje się na zakup gorsetu, który nie tylko odpowiednio podtrzyma biust, ale dodatkowo wymodeluje sylwetkę. Trend ten bierze się stąd, że niegdyś zdecydowana większość sukien ślubnych posiadała wszyty gorset, dziś jednak coraz więcej modeli szytych jest bez gorsetu. Nie ulega jednak wątpliwości, że to właśnie gorset pomoże nam ukryć niedoskonałości, które w dniu ślubu absolutnie nie powinny być widoczne. Pamiętajmy, że bielizna pod suknię ślubną powinna być przede wszystkim piękna, ale również niezwykle praktyczna.

Bielizna, która spełnia wszelkie oczekiwania

Bielizna pod suknię ślubną musi być wygodna, ponieważ każda panna młoda będzie musiała w niej wytrzymać cały dzień, a także całą noc. Możemy więc postawić na modele satynowe, które są niezwykle kobiece, lecz z drugiej strony dobrze sprawdzi się również tradycyjna, oddychająca bielizna pod suknię ślubną, zwłaszcza jeśli cała impreza ma miejsce w cieplejszy dzień. Wybór bielizny pod suknię ślubną nie jest prosty, bowiem każda kobieta chce, aby spełniała ona również oczekiwania jej męża. Warto więc zadać sobie pytania, jakiego typu bielizna spodoba się mężczyźnie? Największe wrażenie robią zwykle koronki i hafty. Jeśli jednak nie chcemy decydować się na tego typu modele bielizny pod suknię ślubną, to możemy wybrać nieco prostsze rozwiązania, natomiast ciekawie skrojone koszulki, gorsety czy biustonosze pozostawić na noc poślubną.

Nie tylko na dzień zaślubin

Kobiety stawiają dziś na produkty, których będą mogły użyć więcej, niż jeden raz. Jak się okazuje bielizna pod suknię ślubną wcale nie musi być jednorazowym wydatkiem na dzień zaślubin, bowiem możemy z niej korzystać tak często, jak tylko chcemy, zwłaszcza jeśli nasza suknia nie jest zbyt problematyczna i możemy dobrać do niej tradycyjny komplet. Kobiety, które nie przepadają za kolorem białym, mogą zdecydować się na bieliznę w odcieniach beżu, zwłaszcza jeśli ich suknia również nie jest śnieżnobiała. Ważne, aby bielizna spełniała przede wszystkim surowe wymagania, jakie stawia przed nią każda panna młoda.